Çok Kararsızım Matissemi Brit Care Mi Pro Planmı ?

Sydnr01

Yavru 7 aylık british fold kedim için alıcagım sizce hangisi?

6 CEVAP

Terranova

Günlük ritüel haline gelen "Brit Care" içeren soruları yanıtlamakta yine de bir beis yok :) şaka bir yana, Brit Care tabiki.

beautifulcat

Brit Care derim ben de. İçerik, f/p yönünden :)

kedipatisii

Brit care

Ecerana

Bnde 7 aylık kızıma bu aralar mama arayışındaydım sonunda karar verdim brit care diyorum daha mamayı denemedik ama çok övüyorlar direk 8 kg alıcaktım belki kedim yemez dedim ve İnternet sitelerinden numune mama talebinde bulundum ücretsiz gönderecekler bakalım deneyeceğiz eğer beğenirse direk sipariş vereceğim

Ecerana

Ama tabi ki içeriğine de baktım sadece iyi yorumlar var diye almaya karar vermedim yani yanlış anlaşılmasın size önerim içeriğini iyice araştırıp almanız

Ben de Brit diyorum. O paketleri görünce benim bile yiyesim geliyor :D Şaka bir yana içeriği gerçekten çok güzel.