Mama Tavsiyesi

beyzayoruks

BonaCibo ve proplan arasinda kaldım. Sahipleneli daha 1 hafta olduğu için mamalar konusunda çok bilgim yok. 8 aylık bir oğlum var. Başka mama tavsiyeleri de alabilirim

2 CEVAP

Sydnr01

Bonacibo kullandım 2. Haftamız kedim aşırı su tüketti ve ishal oldu bize yaramadı pro planda fena değil ama ben yeni mama olarak matisse yada brit care düşünüyorum bonaciboyu bırakıp

gizemesersoy

Brit care alın. Alamazsınız matisse. Proplandan daha ucuz ve daha kaliteli mamalar. Bonacibo ise iyi değil baya kötü