Merhaba Yavru Kopekler Ne Zaman Sahibini Özler Duruma Gelir ¿

egeutku

merhaba 3 aylık cockerim var ve eve geldiğin de beni özlemiş falan olmuyor ne zaman bu duygusal bağı kurmayı öğrenecek acaba ısırması var diş kaşınıyor ok ama horlamasıni anlamıyorum. kucağımda uyuyor ama yerdeyken oynarken saldırgan hayır deyince hırlayıp havliyor:(

3 CEVAP

Merhaba dört aylık american stadfordshire terrierim var günde en fazla 4-5 saat ayrı kalıyoruz geldiğimde çok heyecanlanıyor daha fazla ayrı kalıp kavuştuğumuzda heyecandan çişini kaçırıyor hatta. Köpeğinizi ne zaman aldınız ne zamandır sizinle acaba

Mine53

Merhaba benimde şivavam var 1 saat bile gormedinde cok heyecanlanıyor deliriyor ziplio bana yalıyor ve bazen çişini altına yapabiliyor oğlum heyecandan anlamiyorlarmis benim öğrendim de bu buna bi çare yok

nazlimori

köpekler huzurlu oldukları yerde uyurlar. benim amerikan eskimo cinsi köpeğimde öyleydi nereye gitsem pıtı pıtı gelirdi sonra yanımda bayılır uyurdu. 4.ayımıza geldiğimizde ise beni ger gördüğünde atlayıp zıplamaya, 5 dakika görmeyince 20 dakikalık yüz yalama seanslarımız başladı. oyun oynarken hırlaması normal bu arada köpeğinizin telaş etmeyin.