Merhaba Arkadaşlar Bu Platforma Yeni Katıldım Bir Sorum Olacak Ve Lütfen Gören Herkes Cevap Versin.

Badejj

sorumu soruyorum, kedim 3 aylık kız ve evde 2 günlük bırakıp Sapanca’ya gitmek zorundayız tüm ailecek. Bırakabileceğim biryer yok pansiyon düşündüm ama orasına alışamaz küçük kedi evini benimsedi ama suyunu ve mamasını evin heryerine koysam televizyonu açık bıraksam sadece 2 gün durabilir değil mi? Lütfen yardım edin moralim çok bozuk. Küçük kediyi bi kaç günlük evde bırakanlar (kontrol edilmeden) lütfen deneyimlerini anlatsın.

3 CEVAP

Khajiit

Çok çok mecbursanız evet durur ama en azından anahtarı bırakacağınız birisi yok mu? Bir de boynunda tasma

kesinlikle olmamalı ve yine ulaşabileceği yerlerde ip poşet boş ambalaj gibi cisimler olmamalı

Cldkgkcs

İki gün durabilir moralinizi bozmayın. Ben zaten normalde 24 saat işteyken bir gün durmuş oluyor birde iş çıkışı işim varsa malesef akşama kalırsam zaten iki güne yakın kalıyor kumunu bolca koyun iki gün idare eder mama su dökülmesin o şekilde koyun çıktığı bir musluğu çok az açık bırakabilirsiniz tehlikeli olabilecek herşeyi kaldırın aklımıza dahi gelmeyen şeylerle oynayabiliyorlar siz yine de herşeyi kontrol altına alıp risklileri kaldırmaya çalışın. Oyuncaklar da çok önemli ortalığa koyun ve belli yerlere ödül maması veya normal kuru mamasından koyarak yine oyalanıp avlanma içgüdüsüyle mutlu olmasını sağlayabilirsiniz

Reyhankoca

Bununla ilgili 2kedi2aslan2ev post yazmıştı Instagramda.heryere mama su koyun,perdeleri açık bırakın ışık girmesi için,tehlikeli hiçbişey bırakmayın etrafda falan yazmıştı.okusaniz cok güzel yazmış.ben kedim hamile diye tatil bile yapamadim