Uzun Bir Süre İçin Şehir Dışında Olucam Kedim Beni Unuturmu ?

Zynpkck

Merhaba arkadaşlar aralığın başı gibi şehir dışına çıkmak zorunda kalıcam 40 gün gibi kedimi gittiğim yere çok götürmek istedim ağladım yalvardım yinede kabul ettiremedim bu seyahate annemle çıkıcam babam evde olucak biraz tedirgin olmakla birlikte bakıcaklarını söyledilerki bu konuda benden çok korkuyorlar hiç hiç istemiyorum bu kadar süre ondan uzak kalmak fakat mecburum sizce kızım beni unuturmu yinede onlara çok ısrar edip kabul ettirmeye çalışacağım ama olmazsa yapabileceğim bişey kalmıyacak lütfen içimi rahatlatın böyle bir durumda kalan oldumu

3 CEVAP

Khajiit

21 gün askere gideceğimdem dolayı ben de araştırmıştım bu konuyu. Okuduklarıma göre unutmaz ama küser

Reyhankoca

Asla unutmaz .duymadiniz mi kedisi kaybolmuş adamın.yillar sonra çıkmış geri gelmis

Zynpkck

Şükürki küsme huyu hiç yoktur bi ara bir hafta yalnız kalmıştı eve gelince direk üstüme atlayıp masaj yapmaya başlamıştı fakat bilirsinizki kedilerimiz evladımız gibi olmuş ister istemez insan endişe duyuyo