Yavru Kedinin Karnı Şiş

eylemcaliskan

Merhaba arkadaşlar. Bahçemde birkaç yavru kedi besliyorum. Bir tanesi diğer kardeşlerine göre küçük kaldı ve karnı şiş durumda. Sebepleri neler olabilir? Şimdiden teşekkürler.

3 CEVAP

Cldkgkcs

Veterinere danışmalısınız iç parazitleri var büyük ihtimalle

Tikih

Kedinizin karnının şişliği tuvaletini yapamadığından, gazdan, parazitten , asitesten ( böbrek hastalığı) veya fibdeb olabilir. En iyisi bir veterinere danışmak size bu konuda yardımcı olacaktır

Anonymus813797

Tuvaletini yapamamıştır büyük ihtimalle. Bir beterinere danışmanız iyi olabilir.