Kedim Sürekli Yiyor

Damlamiaaaa

Eve geleli 5 6 ay oluyordur kedim surekli yiyo yani saatine gore veriyorum kilosuna yasina gore veriyorum ama doymuyor bagrip duruyor elinde olsa paketin hepsini yicek sonra da dk 1 çiş yapıyor 1 saatte 1 2 kere falan bu normal mi sizce suan 6 7 aylık falan

4 CEVAP

Damlamiaaaa

Zehrasnmz

Çok hareketli bir kediyse yemesine birşey demeyin derim ama hiç hareket etmediği halde yiyorsa dur demeniz gerekir çünkü fazla kilo sağlık sorunlarına yol açar

Zehrasnmz

Kaç kilo civarı şuan

Damlamiaaaa

6 7 aylık 3.5 kilo civarı cok hareletli evet :)