Kedi Ve Balkon

selindymz

8 aylık bir tekir kedimiz var.veterinere gidip gelmek dısında hiç evden cıkmadı zaten doktora gıderken cıkardıgmızda bıle ustumuzden inmiyor cok korkuyor dısardan.ama balkon onun vazgecilmezi oldu sanırım yazın hava sıcakken balkona cıkmasına izin verdik uyandıgı gıbı balkona cıkıyor butun vaktını balkondan dısarıyı izleyerek geciriyor.ama artık havalar sogudu balkon kapısını acçmıyoruz biz acana kadar kapıda aglıyor actıgımızda sandalyeye oturup saatlerce etrafı izliyor içeri girmek istemiyor. şimdi yıne kapıda agladı actım cıktı oturdu yıne sandalyeye girmiyor içeriye.yazın tamam ama kışında bu hayvan boyle mı yapıcak üşür hasta olur diye korkuyorum ama aglayınca kıyamayıp kapıyı açıyorum var mı bu durumda olan

4 CEVAP

Friolero

Üşümesinden ziyade balkonunuz kapalı mı? Açık balkonsa tehlikeli Allah korusun.

Serkan8291

Kediler üstündeki tüyler onu vücut sıcaklığını ayarlar korma eğer sen ona bu kadar nazik davranıştan hayvanım bağışıklığı kalmaz

Cldkgkcs

Nerde yaşıyorsunuz

Sahsimuhterem

Balkon=Tehlike