Gingivitis

oglus0770

Kedimde Gingivit var. Kedisi bu rahatsızlığı geçiren arkadaşlar deneyimlerinizi paylaşır mısınız ? Benim veterinerim bunu virüs kaynaklı olduğunu bu nedenle antibiyotik tedavisinin gereksiz olduğunu bağışıklığı güçlendirerek yenmemiz gerektiğini söyledi. Sizler neler yaşadınız yada nasıl tedavi ettiniz ?

2 CEVAP

Sahsimuhterem

Kedinizin yaşı ileriyse normal bu durum antibiyotik veriliyor çünkü bu bir iltihap...
Tedavi edilmezse ileride diş kaybı en basit getirisi o yüzden ihmal etmeyin mama yiyemez hale gelmesin.

oglus0770

teşekkürler....ama dediğim gibi veteriner antibiyotik vermedi.. :(