Kedim Hamile Yardım Lütfen

Napmam gerek evde beslediğim kedim hamile

5 CEVAP

Sahsimuhterem

Yavru kedi maması kullanmaya başlayın ayrıca sevdiği tavuk yaş mama ne varsa bir kaç gün araylada olsa mutlaka verin.Kediniz hamilelik döneminde daha anaç daha size düşkün ve ilgi bekler bir hal alıcak ihmal etmeyin.

yessim

ayyy minicik pati izleriniz olacak evde :) ne güzel

Sudeckmkc

Yavru kedi maması kullanın günde iki üç kaşık yoğurt mümkünse kefir verin . Kedinin doğumuna yakın sessiz sakin bir köşeye yumuşak şeyler serin ki kediniz orda doğursun. Kediler doğduktan sonra sahiplendirmek için lütfen en az iki ay bekleyin ki süt emebilsinler yeterince

Alicveben

Az ve sık yemek verin benim kedim hamile kaldı ama o sürekli evde olan bir kedi değildi benimki Sizinkine göre farklılık gösterebilir ama ben kedim hamileyken çok özel bir değişiklik olmadı ama daha özenli davranın oyun oynarken ve kendinizle daha fazla zaman gecirin

Hilalss

Size daha düşkün olacak nazlanacak :) hepsi güzel şeyler birde mamasını yavru mamasına çevirin :)