Kedimde Kısırlaştırdıktan Sonra İştahsızlık Başladı Ve Mama Seciyor Aynı Sorunu Yaşayan Varmı (

frhpln

Kisirlastirilmis kediler için hazırlanan mamalara gecmemizle mama yememeye başladı her zaman yediği markanın kısır kediler için hazırlanan mamasını da aldık onuda yemiyor ne yapmalıyım bilemiyorum teşekkür ederim

1 CEVAP

Sahsimuhterem

Normal mamanıza devam edin dişi zaten kediniz bir sorun olmaz kilosu çok yükselirse yavaş yavaş kısır mamasını karıştırırsınız kullandığı mamaya.