Kilosu 10 Tl Olan Kedi Maması

Elifmuzeyyen

Mahallemdeki çocuklara yaz tatilinde her gün cigerli pirinc cigerli makarna salamli tel sehriyeli yiyecekler hazirliyordum ama simdi bugun okul açıldı başka şehirde okuyorum haftasonlari geliyorum eve. Burda da kediler goruyorum hem o cocuklara hem burdakilere mama almayi düşünüyorum ama bir anda da 15-20 kg mama alamam pet shoptan veya veterinerden alicam. Hangi markalari öneriyorsunuz? Fiyati da uygun olsun mümkünse

4 CEVAP

aliberken

*********dan bakabilirsiniz. Pet shop ve veterinerlerin açık şekilde hangi mamayı sattığını bilemiyoruz. *********nın mamaları taze oluyor ve kediler severek yiyorlar.

melikealgin

Reflexin açık maması iş görür bence.Yarım kilosu 6 tl gibi bi seydi

Elifmuzeyyen

Bulabilirsem ondan alayim o halde umarim vardir iki pet shop var da birinde goody satiliyor 7.5 tl kilosu. Ondan almak istemiyorum iyi degil diye oteki pet shopa ve veterinere sorucam veteriner de biraz para koparmaya çalışıyor ama bakalim. Tesekkurler

Elifmuzeyyen

@aliberken bakayim bi o zaman ama gidip alabilsem daha iyi olacak benim için