Kedilerde Propolis Damlası Kullanılırmı ?

Zynpkck

Merhaba propolis denilen bir şey var bilirsiniz bi yerden hayvanlar içinde kullanilan iyi bir antioksidan olduğunu okudum kullanan yada bu konuda bilgisi olan varmı ? Ve bağışıklığını güçlendirmek için neler yapabilirim ?

6 CEVAP

friolera

kedilerin bagisiklik sistemlerini desteklemek icin malt gibi tupte vitamin macunlari var onlari deneyebilirsiniz

Mukaddes13

Evet hem kendim hem kedilerimde kullandım. Lizin immunex propolis uclusu bagısiklikta birebir. Hatta 2 kedimin mantarini propolisle tedavi ettim

Zynpkck

Güncel

Zynpkck

Güncel

Zynpkck

Patisinde deneyip suyuna damlatıyım en iyisi

Mukaddes13

Suyunda asla icmezler kokusu agır. Şıringayla ayda bir destek icin veriyorum