İnternet Uzerinden Satin Alinabilecek Mamalar

Elifmuzeyyen

Arkadaşlar bana kilosu 10-12 tllik olabilecek mama lazim ama 15 kilo falan olmamali çünkü bi anda o kadar alamam bana 2 kilo falan olsa şimdilik yeterli olur. Iki tane pet shop var ve birinde goody marka acik satiliyor diğerinde ne var bilmiyorum diger sorumsa da dedigim gibi goody almak istemiyorum ama mecbur kalirsam da alicam malesef. O konuda da çok mu kötü yani mama hakkinda bilgisi olanlar yazarsa iyi olur ve kilo isi alabilecegim guvenilir siteler lazim

10 CEVAP

aleyn

gittigidiyor linki
şurda arama yaptım bikaç çeşit var 2şer kiloluk ve ücretsiz kargolu siz de benzer aramalar yapabilirsiniz daha az ya da fazlası için.

Elifmuzeyyen

@aleyn teşekkürler ben de baktim ama bulamadim önce bakıp sonra buraya yazdım aslında ********* onerilmisti ona baktim. Bakicam dediklerinize

Ahi

Kesinlikle Goody markanın hiç bir mamasını almayın. Çok zararlı. Patinizin cinsi ne? Alerji olacak mama da almayın sakın? Onun için sordum.

aliberken

Goody mamayı çoğu kedi köpek yemiyor.Açık kg satan site bilmiyorum.Kapalı paket almak isterseniz dediğiniz fiyatlara göre honey,obivan,trendline,enjoy,proline gibi mamalara bakabilirsiniz.

pistan32

İçerikleri hakkında bir bilgim yok.Sokaktaki canlar için mama arıyorsanız *********nın ürünleri güvenilir ve uygun fiyatlı.

pistan32

Yanlış başlığa gitti cevap.:D

Elifmuzeyyen

Olsun benim sorumdu o da zaten muhtemelen ona cevap veriyordunuz @pistan32

pistan32

Evet:D

Elifmuzeyyen

@Ahi bizimkiler için değil mahallemdeki çocuklar için ve okuduğum yerdekiler için alicam mama. Evet goody almak hic istemiyorum onun icin kac gundur zaten bekliyorum bakicam arastiriyorum

Elifmuzeyyen

@aliberken evet malesef bir anda 15 kilo alamam suan. Ama almak da istiyorum onun için daha az miktarlar ariyorum bakicam dediğiniz markalara teşekkürler