Prochoice Kuzu Etli Yavru Kedi Maması Nasıl ?

melikealgin

Biz profine kitten kullanıyoruz.Birkac yerde bu mamanın da iyi olduğunu duydum.Kullanan var mı acaba ? Kedide herhangi bi yan etki yapar mı ?

6 CEVAP

aleyn

sokak kedileri için alıyordum ancak evde kullanan bikaç arkadaştan kedilerinin bu mamadan sonra kanlı ishal oldugunu duydugum için almayı bıraktım.

Terranova

Profine'den Prochoice'ye geçmek çılgınlık olur :) aklınızdan bile geçirmeyin bence.

melikealgin

Diyosun :) olumlu yorum gorunce merak ettim aslında

Ares07

Evet. Benim kedim de kanlı ishal oldu. Ne yazık ki ishal bir hafta sürdü. Anal keseleri doldu vb. vb. Gerçekten hiç önermiyorum. Tadını sevmişti. Olumlu yorumlardan dolayı almıştım ben de ama çok kötü oldu

melikealgin

Ooo öyle mi asla almam o zaman çok sağ olun

melikealgin

Çok sağ olun vazgectim