Ankaradan İstanbul Umraniyeye Kedi Tasima 29 Ekim

hlalyld

1 yasinda dunya uysali bi kizim var, veterinere bile gitmeye cok stres oluyor arabaya otobuse alisik degil ve ben istanbula tasindim. simdilik arkadasimda duruyordu ama 29 ekim pazartesi donerken onu yanimda istanbula goturecegim. kedi tasima icon en iyi yol nedir? ucak olmaz hem uyutuluyor, hem havaalanlarj uzak. otobus firmalari zaten kabus gibi. hizli tren de umraninyeye cok tersm arabamiz da yok. biz ne yapacagiz? guvenilr ve cok pahali olmayan kedi tasiyan forma oneriniz var mi, ya da gonullu gotjrebilecek hirisi, ben de size eslik edebilrim? cok darda kaldim bi akil verin..

7 CEVAP

Elifmuzeyyen

Blablacar diye bir uygulama var ben kullanmadım ama kullananlar var. O tarihte sizin gideceginiz yere gidecek biri ile eşleşme yapılıyor ve o şekilde kedi veya kopeginiz gidebiliyor. Bir bakin araştırın isterseniz

Ares07

Hızlı tren bence en rahatı. Hızlı trenden inip metroya binerseniz ümraniye ters de değil. Taşıma çantasıyla metroya kediyle binmek de rahat

hlalyld

pendikten umraniyeye metro oldugunu bilmiyordum, taksiyi dusunmustum ama eger varsa olabilr uzun surmuyorsa tabi.
peki pet tasimacilik firmalari hakkinda fikriniz var mi

HuriyeAysu

pendikten ümraniyeye yok ama en yakın göztepe metro ordan otobüs minibüs ümraniyeye 20 dk civarı sürüyor

HuriyeAysu

tepeüstüne giden otobüsler var havaalanından onuda tercih edebilirsiniz

Ares07

Pendik metro istasyonu pendik hızlı tren istasyonu arası 10 dk yürüme mesafesi. Pendik metro istasyonundan yeni sahra istasyonuna gideceksiniz. Yeni sahradan ümraniye zaten çok yakın. Ben de eskişehirden istanbul a gidip geliyorum sürekli. Konu hakkında bilgi sahibiyim. Bu yolu sürekli kullanıyorum. Pratik gayet. O yüzden önerdim

Ares07

Ayrıca evet, gideceğiniz yere göre göztepe metrodan da gidebilirsiniz otobüsle. Çok yakın arkadaşımın kedisi var 1 yaşında. O da sürekli Ankara'dan hızlı trenle istanbula geliyor. Metro otobüs gibi aktarmalarla da istediği yere ulaşıyor. Kediniz sorun çıkartmazsa çok rahat edersiniz