Interferon Ateş Yapar Mı

ilknurgulmek

Kedime fip tedavisi için veterinerin önerisiyle interferon kullanıyorum fakat interferon verdikten sonra ateşi çıkmaya başlıyor gibi interferon ateş yapar mı devam etmeli miyim kullanmaya

5 CEVAP

ilknurgulmek

Haklısınız yarın veterinere sorucam yine de biraz bilgi almak istedim, teşekkür ederim tekrar

Terranova

"Kedilerde oral olarak kullanıldığında, yan etkiler görünüşte nadirdir. Kedilere parenteral olarak verilen daha yüksek dozlar halsizlik yaratabilir; ateş, alerjik reaksiyonlar, miyelotoksisite ve miyalji mümkündür. "

Bağlantı (Link) açıklamasını girin

ilknurgulmek

Kullandıktan sonra ateş ve halsizlik yapıyor

ilknurgulmek

Teşekkür ederim

Terranova

Yan etkilerinde görülüyor fakat daha net bilgi için yine de veterinere sorun tabiki.