Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Interferon ateş yapar mı

ilknurgulmek
ilknurgulmek

673


Kedime fip tedavisi için veterinerin önerisiyle interferon kullanıyorum fakat interferon verdikten sonra ateşi çıkmaya başlıyor gibi interferon ateş yapar mı devam etmeli miyim kullanmaya


5 Cevap

Terranova
Terranova

1856


"Kedilerde oral olarak kullanıldığında, yan etkiler görünüşte nadirdir. Kedilere parenteral olarak verilen daha yüksek dozlar halsizlik yaratabilir; ateş, alerjik reaksiyonlar, miyelotoksisite ve miyalji mümkündür. "

Bağlantı (Link) açıklamasını girin


ilknurgulmek
ilknurgulmek

673


Kullandıktan sonra ateş ve halsizlik yapıyor


ilknurgulmek
ilknurgulmek

673


Teşekkür ederim


Terranova
Terranova

1856


Yan etkilerinde görülüyor fakat daha net bilgi için yine de veterinere sorun tabiki.


ilknurgulmek
ilknurgulmek

673


Haklısınız yarın veterinere sorucam yine de biraz bilgi almak istedim, teşekkür ederim tekrar


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
65 Görüntüleme
5 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor