Lütfen Yardim

Sedef2626

Barinaktan 1bucuk aylik kopek sahiplendim annesi yoktu aldgim gibi direk vet gittim ic dis parazit ve genclik asisi yapti 3u agir gelmezmi dedim birsey olmaz dedi yavru cok durgun aldigimdada boleydi zaten ishal bazen ip gibi parazit oluyo diskisinda 2kez kustu birinde bisey yoktu bugun kustu 2tane yuvarlak solucan sanirim dun aldim onu bugun 2.ci gunu birsey yemiyor 2sut yaliyor biraz su iciyor dewamli uyuyor yapabilcegim baska bisey varmi dun oldu asilari.

3 CEVAP

kedipatisii

Yemek yiyip içiyorsa korkulacak bir şey olduğunu sanmıyorum. Benimde kedime karma iç dış parazit aynı anda yapıldı bir gün boyunca kendine gelemedi kedi ölecek sandım ama sonra toparladı. Aşılar özellikle küçük bünyelere fazla geliyor, halsiz düşüp ateşlenme olabiliyor zira benim kedimde oldu. Yemesi içmesi yerindeyse bence problem yok. Ateşine bakabilirsiniz belki elektronik derece varsa arada.

Sedef2626

Sadece su iciyor. Atesi yok daha patileri soguk ustunu örttüm

Sedef2626

Arkadaslar yavru kopegim parazitler yuzunden anemi olmus 3gun boyunca igne yedi kusmasi duzeldi ishali hala dewam ediyor parazit yok dıskısında öksüyor biraz halsizligi brz duzeldi gezinmeye basladi az az fakat hicbirsey yemiyor biz şırıngayla zorla veriyoruz varmi onerebileceginiz biseyler patates haslayip rondodan gcirip verdim pirinc lapasi verdim baska neler verebilirim byle şiringaya gelebilecek