Alisveris Sitesi

Elifmuzeyyen

Mama satin almam gerekiyor ve hangi siteler guvenilir hangileri değil bilemiyorum petlebiden almayi dusundum ama buradan alışveriş yapan var mi?

4 CEVAP

nazli2017

Ben *********** ve *** den sipariş veriyorum sürekli.Hatta bugün *********** petshop ta indirim var.

pistan32

Daha önce bu tarz bir konu başlığı açılmış ve altına güvenilir siteleri yazmıştı tecrübeli arkadaşlar.Oradan yardım alarak listelediklerimi yazayım ben size:
-Petlebi
-Hayvanlar için Herşey
-*********
-***********
-Çabukmama
-*********
-Petzimo
-*****
-***********
-Mamavadisi
-*******
-******
-*******

Elifmuzeyyen

@pistan32 çok teşekkür ederim önce pet shopa bakicam bakalim var mi? Milo ve free max mama markalari hakkinda ne düşünüyorsunuz?

Elifmuzeyyen

@nazli2017 öyle mi bakicam hemen ama açık mama siparis edebilecegim bir site biliyor musunuz peki