Merhabalar, Kedilerim 12 Günlük , Anneleri Öldü. Gözleri Henüz Açılmadı. Gözlerini Nasıl Açabilirim

Heisenbergk

kedilerim 8 günlükken anneleri öldü. dolayısıyla gözleri açık değildi. şu an beslenme , tuvalet her şey çok iyi gidiyor. fakat artık gözlerini açmam gerek . bunu kendim nasıl yapabilirim ?

9 CEVAP

Elifmuzeyyen

Hayir gözlerini sizin acmaniz gerekmiyor olur mu hic oyle daha 12 gunluk diyorsunuz zaten 2 haftalikken gozleri acilmaya başlar. Bizim de vardi annesiz gozleri kendiliğinden acildi siz hicbir mudahalede bulunmayin. Eger olur da 2 hafta sonunda hala acilmamis ise o zaman enfeksiyona bagli olarak kapanmistir gozleri tedavi ile açılır

Amedsoner

Hiç bir şey yapmanıza gerek yok bir kaç güne açılır kendiliğinden

Heisenbergk

içim rahatladı şu an çok teşekkür ederim , 2 gün sonra 2 haftalık olacaklar

Elifmuzeyyen

Gözleri kendiliğinden açılır da beslemelerini nasil yapıyorsunuz? Sut anne mi var yoksa siz mi besliyorsunuz?

Heisenbergk

süt anne bulamıyorum günlerdir :( yavrulardan biri öldü. kendim kedi süt tozu ile besliyorum ...

Cldkgkcs

Kusura bakmayın ama çok üzüldüm anneye noldu..

Heisenbergk

Anne balkondan dışarı çıkmış araba çarpmış :(

Elifmuzeyyen

Ah cok üzüldüm ya cok kotu. Sut annesiz cok zor olur bakmaniz ama ya. Instagram kullaniyor musunuz? Oradan sut anne bulmak lazim kullanmiyorsanız ben kendi hesabımdan sitelere yazabilirim ama telefon no adres bilgisi fotograf lazim bana gonderirseniz halledebilirim

Elifmuzeyyen

Mesaj attim size bakabilir misiniz