İstanbul’da Veteriner Tavsiyesi

BihterMerve

8 aylık kızımı kısırlaştıracağım. Halihazırda sürekli olarak gittiğimiz ve sevdiğimiz bir veterinerimiz var. Ancak bu önemli bir operasyon olduğundan, tecrübelerinizi paylaşabilirseniz sevinirim :)

6 CEVAP

Ares07

Ben de Kadıköy'de Hera Veteriner Kliniğini tavsiye ederim

BihterMerve

Siz buralarda kısırlaştırma operasyonu mu yaptırdınız acaba?

dilaykablan

Hangi yakadasınız bilmiyorum ama Anadolu Yakası'nda Erenköy Pasteur Veteriner Kliniği var, orayı tavsiye edebilirim.

Ares07

Ben yaptırmadım henüz ama kedimi sahiplendiğimden beri gidiyorum. Çok memnunum. Şuan 7 buçuk aylık. 9 - 10 aylık olduğunda kısırlaştırma önerdi. Oraya yaptıracağım

GizemAltan

Göztepe Axis Veteriner kliniği’ni kesinlikle tavsite ederim. 2 kedimi de kısırlaştırdım, başka kliniğe hiç gitmedim. Kedilerim 3.5 ve 1 yaşlarında...Ayrıca 7/24 açık nöbetçi hekim de her zaman bulunmakta...

onurtemiz

Catery evinin uygun gördüğü ve önerdiği bir yer var: Güneşli Veteriner Kliniği. Burayı ben buldum ve gözlerimle beğendim daha sonra Cattery'e söyledim onun gözlerimi de olumlu oldu.