Kedim Kafasını Çarptı Ve Yürüyemiyor

emirc0

Kedim kafasını çarptı ve yürüyemiyor ne olmuş olabilir acaba veterinere götürdüm ama anlayamadılar ☹️

25 CEVAP

Gul36

Siz yarın derhal başka bir veterinere gidin mutlaka. Hatta 7/24 açık bir yer bulsam ben yarına kadar bile beklemezdim.

emirc0

Herkese teşekkürler iyileşti bacağı incilmiş meğerse içim rahatladı ☺️

Mayis1

Çok geçmiş olsun.

minnoskoss_123

Kedinin durumu şimdi iyi mi?

emirc0

Dün bişey fark ettim koluna dokununca bağırıyor kolu falan kırıldı sanırım ama veteriner kırık yok dedi off

emirc0

Dün bişey fark ettim koluna dokununca bağırıyor kolu falan kırıldı sanırım ama veteriner kırık yok dedi off

sdfkllli

benim kedimde gün içinde sürekli atlıyor zıplıyor oynuyor ara ara bişeyler kovalarken ya da tutmaya çalışırken sakarlık yapıp bi yerlere sertçe çarpıyor fakat hiç böyle bir problem yaşanmadı kendi kendine kendini yürüyemicek hale getirmesi çok ilginç . o kadar kedi besledim hiçbirinde karşılaşmadım böyle bir durumla . nasıl çarptı da bu hale geldi detaylı anlatabilir misiniz ?

sdfkllli

öyle bir kediyi de hiçbir veteriner başıboş bırakmaz

emirc0

Şu an durumu çok iyi ve tamamen iyileşti

izmir_pet

insallah gozle gorulmeyen bi sorun olusmamistir sagliklidir umarim. Gecmis olsunn