1 Haftalık Kedim İştahsızlık

Eylemkayik

Arkadaşlar şimdide çok iştahsız ve nerdeyse hiç miyavlamiyo lütfen acil cvp 4 satir yemek vermiyoruz verdiğimizdede kabul etmior

4 CEVAP

Zehrasnmz

Ben de aynı olayı yaşamıştım 2 günlük annenin terk ettiği bir bebeğe bakmaya çalıştım 1 hafta yaşadı. Maalesef veteriner kedilerin bebeklerini terk etmesinin büyük bir nedeni yaşayamayacak bebekleri içgüdüsel olarak anlayıp diğer yavruların hakkını yememesi için bırakırmış umarım sizin bebeğinizin sonu bizim leomuz gibi olmaz lütfen kan şekerine dikkat edin şekerli su takviye edin edemeyecek olursanız acilen veterinere götürüp serum taktırdın ve boruyla beslenilmesini sağlayın umarım küçük yavru kurtulur tüm dualarım sizinle

aysegunerr

Karın şişliği ve iştahsızlık.. Sanırım parazit sorunu var. Ciddi bir sorun, ihmâl etmeden veterinere götürmelisiniz.

Sudeckmkc

Zeytin yağlı bir pamukla dışkılamasını sağladığınızdan emin olun. Yemek vermek için zorlayın biraz. Sıcak kalması için sıcak su torbası yoksa sıcak su dolu bir şişeyi beze sarıp yanına koyun

Eylemkayik

Bebeğimiz suan çok sağlıklı tüm önerileriniz için teşekkür ederim