Köpeğimle Oynarken Kafasını Sertçe Masaya Çarptı...

guineapigela

Oyun oynyorduk ve ziplarken kafasini masanin sivri ucuna degilde duz olan kismina 2 kere peşpese vurdu ama gercekten cok kotu vurdu baya bi ses cikti. Vurduktan sonra kusma vs olmadi ama bazi arkadaslarim hicbir belirti olmadan da beyninde hasar olusmus olabilir dediler bende boyle dusunuyorum suan goturemiyorum veterinerimizin suan acik olmadigini dusunuyirum yarin sabah erkenden goturecegim cunku biraz endiselendim ama giturmeden once size. Bi sormak istedim belirti gostermeden beyninde bir hasar olusmus olabilirmi

2 CEVAP

Elifmuzeyyen

Goturmeniz de fayda var. O kadar sert carpti ise ben de endiselendim

melikealgin

Sizin ne kadar titiz olduğunuzu biliyorum bu konularda mutlaka götürün