Royal Canin Mi Başka Bir Mama Mı?

Sudeckmkc

Merhaba 4 aylık sarman bir kedim var. Bu kedime de ondan önceki kedilerime de hep royal canin kittendan başlayıp yetişkin mamasına geçtim. Royal canin mamasını önermeyenler iki kilosu 80 90 lirayı geçmeyecek bir mama önerebilir misiniz acaba?

7 CEVAP

Tikih

kesinlikle royal canin önermem . onun yerine matisse , bonacibo , now fresh vb . mamalar öneririm

Tikih

kesinlikle royal canin önermem . onun yerine matisse , bonacibo , now fresh vb . mamalar öneririm

Sudeckmkc

N&D bütçemi biraz aşıyor ama brit careyi araştırıcam teşekkür ederim :) @beautifulcat

Feronia

Başka bir mama.

beautifulcat

Brit Care markasını önerebilirim, N&D ile dönüşümlü kullanıyorum ben oldukça da memnunuz. İçerik olarak taze etten oluşuyor, RC gibi et türevlerinden değil. Hipoalerjenik bir mama aynı zamanda. 2 kg'su 88 tl Petlebi.com'da ancak daha uyguna bulabiliyorsunuz başka sitelerden gerek indirim kodları gerekse kampanyalardan. 7 kg olarak aldığınızda kg'su 40 tl'ye tekabül ediyor. Dediğim gibi içerik olarak RC'den kat kat iyi bir mama. Fiyat da bence istediğiniz fiyatlara yakın.

Sudeckmkc

@Tikih bir dönem bonaciboyu da denedim ama yorumlar korkutuyor biraz

kedipatisii

Brit care