Kedi Sehirler Arasi Nakliyat Tasima Firma Oneri

hlalyld

Merhaba, 1 yasinda uysal bi kizim var, ankaradan istanbula tasiniyorum yanimda goturmem lazim. herkes hizli treni onerdi fakat 3 valizle gidecegim ve kedimi elimde tasimam hem kafesi hem tuvaletiyle cok zor. sehirlerarasi pet tasimaciligi yapan firmalar var, birkacini aradim en ucuz 250 lira istediler, daha uygun ve guvenilir onerisi olan var mi ?

2 CEVAP

Sudeckmkc

Hızlı trenle gidecekseniz yol 4 5 saat sürer sanırım. Veterinerinizle görüşüp kedinizin yolda streslenmemesi için sakinleştirici vermeyi öneririm yoksa hayvancağız çok korkabilir benim kesim stresten ağızdan nefes alıp vermeye başlıyor araba yolculuğunda :( yolculuktan iki saat önce su ve yemek vermezseniz tuvalet sorunu yaşamazsınız zaten stresten yemek ve su içmiyorlar yolda. Tuvaleti değil sadece kafesini alırsınız. Hatta kafesi de alamazsanız kedi taşımak için sırt ve kol çantaları var onlara da bakabilirsiniz :)

Elifmuzeyyen

Blablacar diye bir uygulama varmis ona baktiniz mi?