Aşağıdaki Sorumdaki Kedinin Fotoğrafı

Cldkgkcs

Şimdi yine çıktım böylece duruyor napabilirim bilmiyorum öyle bırakmaya gönlüm elvermiyo ama asla elletmiyo normalde hali yok gibi üstüne gidince saldırıyo parmağım hala sızlıyo dişlerini geçirmiş, bi fikri olan var mı ölecek

1 CEVAP

Cldkgkcs

Sabah evimin önünde ufacık bir yavru kedi gördüm büzüşmüş kalmış çok da bilmem ama en fazla üç haftalık gibi gözleri çok kötü kör olabilir ve üstünde et yok kemikleri sayılıyor ama almaya çalıştığımda minnoş canavar gibi tepki verdi tutamadım resmen annesi gibi de tutmaya çalıştım ama o kadar küçük ve etsiz ki elimden sıvıştı bu sırada elimi de ısırdı dört yerimden çok fena.. eve kan için geldim tekrar çıktım yakınına yoğurtlu sulu mama koydum ama arabanın altındaydı birsürü diğer kediler geldi yediler onu göremedim.. Almazsam ölecek diye evime getirip neyse uğraşmak iatedim ama başına ne geldiyse çok hırçın.. napabilirim...