Kısırlastırılmıs İran Kedisi İçin Mama Onerisi

9 yaşında kısır İran kedim var normalde Royal canın kullanıyorum ama degiştırmek ıstıyorum mama önerıniz var mı?

4 CEVAP

Sudeckmkc

Ben de royal canin kullanıyorum değiştirmek istediğimde brit care markasını önerdi bu sitedekiler. İçeriklerini karşılaştırınca brit carenin daha iyi olduğunu gördüm. Kediniz kısır olduğu için özellikle erkekse ph derecesine ve tuzuna çok dikkat edin idrar yolunda tıkanma olmasın sonra

oscarxxxxx

pro choice kısırlaştırılmış kediler içinde uygundur fiyat olarakda iyi kullandım ve öneriyorum royal canın mama markası olarak en kötü mamadır. Neden tavukludur. Royal canın sadece kedinizin karnını doyuyur .
Bir mamadan daha fazla şey istiyorsanız 300 400 mamalar almanız gerekiyor

oscarxxxxx

pardon yanlış yazdım silemedim bu mama yanlış oldu prune cat fitay

beautifulcat

N&D veya Brit Care öneriyorum :]