Profine Maması Hakkında Düşüncüleriniz..?

AliKilinc

Öncelikle kedimin adı Kuzey kendisi tombul tatlı bir van kedisi. Profine kullanıyoruz ama aklımda Pro plan ve Royal caninde var. Sizin fikrinizi de almak istedim.
Bu arada söylemezsem olmaz iki kedimi de bu site sayesinde sahiplendim.. Yaklaşıp 1-2 yıl oluyor.. Kısacası bu site iyi ki kurulmuş..

1 CEVAP

melikealgin

Bende 2 aydan beri profine kullanıyorum.Oldukca memnun kedim.Icerigi de guzel.Proplan ve royal canin iceriginden cok daha iyi.Profine'a devam edin derim