Kedilerde İshale Ne İyi Gelir

Ranayilmaz

Merhaba arkadaşlar. Susam yaklaşık bir aydır cıvık dışkılıyordu ancak sonra ishale dönüştü.ishalin rengi açık kahverengi. Davranışlarında bir değişiklik yok. biz normalde susama yoğurt yumurta felan veriyorduk ama ishal olunca ek gıdayı kestik. pek bir işe yaramadı bu. veteriner diyacure diye bir ilaç önerdi 3 gündür kullanıyoruz ama bir değişiklik yok şuan. Sizin de başınıza böyle bir durum gelmiş miydi. ne önerirsinz bize. bu arada susam 3 yaşında kısırlaştırılmış bir kız.

5 CEVAP

Elifmuzeyyen

Ishal icin patates haslama tavuk haslama ve pirinc lapasi veriliyor ama denediniz mi? Bir de yas mama vrriyorsaniz vermeyin olur mu zaten ishal ya daha cok sivilastiriyor

Ranayilmaz

yaş mama vermiyorum. patates yemiyor zaten ama pirinç lapası ya da tavuğu deneyebilirim

Elifmuzeyyen

Bir deneyin faydasi oluyor burdaki arkadaslar oldugunu soyluyorlardi. Bir de cok sivi seyler vermeyin ozellikle sut vermeyin. Bol su tuketmesini saglayin icmezse de siz icirmeye calisin cok gecmis olsun

Ranayilmaz

çok teşekkürler zaten suya ayrı bir düşkünlüğü var çok içiyor. süt vermiyorum zaten hatta son sıralarda kuru mama dışında bir şey vermiyorum

Elifmuzeyyen

Cok iyi su icmesi. Bol bol icsin kuzucuk insallah toparlar