Yavru Kedilere Yardım Edin

Gzm00

Apartmanın altında 6 tane yavru kedi var annesi uzun zamandır burda hep onu besiliyorum yavru kedileri her gün aşşağı inip kontrol ediyorum ama çok zayıflar bi kaç kez annesinin emzirmediğini yavrulardan rahatsız olurmuş gibi sesler çıkarttığını ve yavruların ondan uzaklaştığını gördüm ek gıdalar vermek istiyorum ne verebilirim? Yavrular 2 aylık kadar var.

3 CEVAP

Elifmuzeyyen

2 aylik ise iyi bir sey bu. En azindan ek besinlerle kilo aldirabilirsiniz.anneleri buyudukleri icin belki de istemiyordur artik. Kuru mama yas mama verebilrisiniz verebilirsiniz yumurta haslayip verebilirsiniz yoğurt verebilirsiniz et suyu kemik suyu verilebilir ciger pisirip verebilirsiniz. Sevmeyen kedi yoktur herhalde. Mevsimindeyse balik verebilirsiniz kilciksiz tabii. Simdilik aklima gelenler bunlar benim

Gzm00

Teşekkür ederim bunlar yardımıyla kısa sürede kilo almalarını sağlicam inşallah ☺

Elifmuzeyyen

Rica ederim bence de kuzucuklar kilo alacaklardir sağlıkla buyusunler