Paw Paw? Milo? Enjoy? Econature?

Elifmuzeyyen

Arkadaşlar onceki sorularimdan bilenler olabilir mama arayisim devam ediyor. Bugun 15 tllik enjoy mama satin aldim. Kilosu 10 tl imis. Ancak iyi degil denildi bi uye tarafından. O nedenle bu mama bitince tekrar enjoy almamayi düşünüyorum. Quik marka vardi bir de. Onun da iyi olmadigi yazildi. Para biriktirip 10-15kgluk mama alicam bu sekilde daha uyguns geliyor. Butceme uygun olanlar bunlar. Paw paw 15 kglugu 80 tl civarinda. Milo ise 10 kilo ve o da 78 kusurdu. Diger mama da ismini yanlis yazmamisimdir umarim o civarda. Bana 10-15 kg aldigimda 70-80 tl butceyle alabilecegim mamalar lazim. Onerileri bekliyorum sağolun

21 CEVAP

BalliBadem

Kasaptan bütçenize uygun şeylerden alıp en azından ek takviye olarak verirseniz güzel olur

Carathras

@epiglottis gelmedi daha malum gündemden kargolar biraz sıkıntı :(
********* daki en ucuzu bile 115 TL imiş :/

kedimelsa

Bonacibo, ama enjoy u da onermislerdi bana

AsenaCicek

Ben paw pawı sokak hayvanları için denemistim severek yediler

Ltwa

İzlediğim ucuz mama değerlendirme videolarında milo ve quick dahil değil ama pawpaw enjoydan daha iyi alıcaksan onu al ve diğer mamaların içerk değerlendirmelerini araştır

avcozzge

Internette arastirdim soylenenlere gore veteriner onerisi olan foxy aldim denedim yemeyen kedi yok.