Paw Paw? Milo? Enjoy? Econature?

Elifmuzeyyen

Arkadaşlar onceki sorularimdan bilenler olabilir mama arayisim devam ediyor. Bugun 15 tllik enjoy mama satin aldim. Kilosu 10 tl imis. Ancak iyi degil denildi bi uye tarafından. O nedenle bu mama bitince tekrar enjoy almamayi düşünüyorum. Quik marka vardi bir de. Onun da iyi olmadigi yazildi. Para biriktirip 10-15kgluk mama alicam bu sekilde daha uyguns geliyor. Butceme uygun olanlar bunlar. Paw paw 15 kglugu 80 tl civarinda. Milo ise 10 kilo ve o da 78 kusurdu. Diger mama da ismini yanlis yazmamisimdir umarim o civarda. Bana 10-15 kg aldigimda 70-80 tl butceyle alabilecegim mamalar lazim. Onerileri bekliyorum sağolun

21 CEVAP

Feronia

Metro'da satılan Aro mamadan alabilirsiniz. 10 kilosu 60 TL'ydi diye hatırlıyorum. Kalite olarak o fiyattaki mamalara göre bayağı iyi.

Feronia

ProPlan alabilseniz de almayın zaten.

********* ürünleri olabilir.

Anonymus552223

Carathras sen pawpawi denedin mi

oscarxxxxx

proplan iyi bir markadır

Elifmuzeyyen

@Feronia ona bakicam başka var mi peki 15kilosu 80-90 da olabilir yani biraz daha butce genisletebilirim veya 10 kgsu 80-90 da olabilir

Elifmuzeyyen

@oscarxxxxx proplan benim butcemin cok cok uzerinde malesef alamam

haykoturk

Golosi al 20 kg çok uygun oluyor..

Anonymus552223

O fiyata alinacak mamalar mukemmel olmaz zaten, ama veriyoruz iste hayvanlar doysun diye. Paw paw da kargoyla falan 100 e yaklasiyor. Enjoyu seviyorlarsa degistirmeyin bence

Carathras

Açıkçası bu markalardan daha uygunu yok gibi zaten varsa da aramayın...
Lider Pet'in kendi sitesi var ********* diye ordaki en ekonomik olana bakabilirsiniz sanırım bu yazdıklarınızdan daha uygundu.

Anonymus552223

********ta en ucuzu 15 kilosu 115 tl. Enjoydan bir fazlasi olacagini sanmam lider pet ikisi de

Ben paw paw aldım pawmas aldım enjoy çok daha iyi

Renklipati

Sokak canlarına bütçem düşük olduğu zamanlarda aldığım mama enjoy severek yiyorlar tek kötü yanı yavru maması olmaması yetişkin olanlar rahatlıkla yiyor

Palyaco

Paw paw alın hiç değilse severek yiyiyorlar

BalliBadem

Aslında hiç biri iyi değil ama en iyisi pawpaw ayrıca para biriktirip mystic alırsanız daha iyi