Kedimin Kumu Çok Kokuyor

ryuusensei

Arkadaşlar kedime geçici süreliğine bi kum aldım. Genelde internetten alıyorum bitince o gelene kadarlığına petshoptan proline'ın küçük paket kumlarından aldım bir iki gün işimi görsün diye.Kum gayet iyiydi fakat kötü kokmaya başladı. Yani paketin içinde kalan kum öyle iğrenç kokuyorki. Kum kabıda bu yüzden öyle kokuyor.Nedenini bilen var mı?

7 CEVAP

Ares07

Petshopta başka bir koku sinmiş olabilir. Ben de sürekli proline sabunlu kullanıyorum. Hiç öyle bir şey yaşamadım

Bilgos

belki üretim hatsı vardır

Bilgos

hatası

ryuusensei

@ares ilk başlarda gayet normaldi bir süre sonra bozulmuş gibi kokmaya başladı.

Sahsimuhterem

Kedi kumunu düzenli temizleyin gün içinde benim 5 kedim var kullandığım kum en ucuz kum ama koku yok...

ryuusensei

@sahsimuhterem kedimin dışkı kokusu değil olay normal kedinin kullanılmamış kumu iğrenç plastik ve sanki işenmiş gibş kokuyor kum kabına koyamadığım halde. Zaten bir kaç gündür kedim küçük tuvaletini eve yapmaya başladı. Yarın ilk işim yeni bir kum almak olucak.

Ares07

Gerçekten çok garip ve kötü bir durum nedeni ne acaba :((