Petquitte Yavru Kedi Maması

yck

Petquitte nin yAvru kedi maması nasıl acaba kullanan varmı. Abalıoğlununmuş iyimidir ki

14 CEVAP

Khajiit

İismail galiba firma çalışanı. İnstagramdaki fake butik hesapları gibi yorum yapmış

cnmnyt

merhaba 4 aydır kullanıyorum yavruma gayet iyi görünüyor gelişimi fiyat kalite oranı bence başarılı.

Kilosu 17 tl ye falan geliyor markanın adını ilk defa duyuyorum

iismail

merhabalar petquitte kedi ve köpek mamaları gerçekten çok iyi benim yavrularıma kullanıyorum mükemmel sonuç alıyorum. evet abalıoğlu üretiyor yerli üretimde son nakta olan bir mama . içerik ve ham madde yönünden adamlar gerçektem çok iyi ürün yapmışlar tavsiye ediyorum

Feronia

Aşırı kötü.

neclafatma

bu da royal channin
Kurutulmuş kümes hayvanları eti, mısır, mısır gluteni, bitkisel lif, hayvansal yağ, hidrolize hayvansal proteinler, pancar posası, mineraller, balık yağı ve soya yağı.

Mamanın Analizi: Protein : %37 – Yağ : %12 – Ham Kül : %8.1 – Ham Selüloz : %6.1 , Vitamin A:18800 IU, Vitamin D3: 1000 IU, E1 (Demir):35 mg, E2 (İyot): 2.7 mg, E4 (Bakır): 4 mg, E5 (Manganez): 46 mg, E6 (Çinko): 151 mg, E8 (Selenyum):0.06 mg, L-Karnitin: 100 mg – Koruyucular – Antioksidanlar

neclafatma

bu da proplan
İçerik : (%20) somon, Mısır gluten unu, pirinç, yumurta, mineraller, hayvansal yağ, sindirmek, Maya kurutulmuş kümes hayvanları proteini, Mısır, ton balığı proteini, buğday lifi, bezelye protein konsantresi, buğday gluten unu kurutulmuş, susuz.

Kullanım : Kedinin Ağırlığı Verilmesi Gereken Miktar
2-4 KG 30-60 GR
4-6 KG 60-90 GR
6-8 KG 90-130 GR

neclafatma

bu da proplan
İçerik : (%20) somon, Mısır gluten unu, pirinç, yumurta, mineraller, hayvansal yağ, sindirmek, Maya kurutulmuş kümes hayvanları proteini, Mısır, ton balığı proteini, buğday lifi, bezelye protein konsantresi, buğday gluten unu kurutulmuş, susuz.

Kullanım : Kedinin Ağırlığı Verilmesi Gereken Miktar
2-4 KG 30-60 GR
4-6 KG 60-90 GR
6-8 KG 90-130 GR

neclafatma

n&d
İçerik: Taze morina balığı (25%), kurutulmuş morina balığı (24%), balık yağı, kılçıksız buğday (10%), Yulaflar (10%), hidrolize balık proteini, bezelye bitkisel lifi, kurutulmuş havuçlar, kurutulmuş şifalı bitki unu, inulin, fructooligosakkarid, mannan-oligosakkaritler, tatlı portakal tozu (0.5%), kurutulmuş elma, nar tozu, ıspanak tozu, pisilyum (0.3%), Frenk üzümü tozu, yaban mersini tozu , sodyum klorür, kurutulmuş bira mayası, zerdeçal kökü (0.2%), glukozamin, kondroitin sülfat, kadife çiçeği özü (lutein kaynağı).

Besin katkı maddeleri: A vitamini 18000IU; Vitamin D3 1200IU; E vitamini 600mg, Vitamin C 300mg; 150mg Niasin; 50mg pantotenik asit, Vitamin B2 20mg, Vitamin B6 8.1mg; B1 vitamini 10mg; K vitamini 1.5mg, Vitamin H 1.5mg; folik asit 1.5mg, Vitamin B12 0.1mg; 2500mg kolin klorür; Beta-karoten 1.5mg; benzer metiyonin hidroksilaz 910mg Zn-çinko şelat; benzer metiyonin hidroksilaz 380mg Mn-Mangan şelatı; glisin hidrat 250mg Fe-Demir şelat; benzer metiyonin hidroksilaz 88mg Cu-bakır şelat; Se-selenomethionine 0.40mg, DL-metiyonin 5000mg; Taurin 4000mg; L-Carnitine 300mg. Duyusal katkı maddeleri: aloe vera 1000mg ayıklamak; yeşil çay ekstresi 100mg; üzüm çekirdeği ekstresi 100mg. Teknolojik katkı maddeleri: sepiyolit 6000mg; antioksidanlar: biberiye özü.

neclafatma

britt
Somon ringa% 4, somon yağı% 3, tavuk karaciğeri sos% 2, kurutulmuş bira mayası, somon sos taze% 15, tavuk eti yemek, (tokoferol ile korunmuş) tavuk yağı, mısır hazırlanan% 20, pirinç kurutulmuş, kurutulmuş pancar küspesi kurutuldu, karahindiba% 0,25, prebiyotik (manan-oligosakkaritler 140 mg / kg, frukto-oligosakkaritler 110 mg / kg), avize ağacı özü (75 mg / kg), meyve ve bitki ekstraktı (biberiye, karanfil, narenciye, zerdeçal, 55 mg / kg).

neclafatma

reflex
İçindekiler:
İşlenmiş Somon Proteini, İşlenmiş Hayvansal Protein, Mısır, Tavuk Yağı, Pirinç, Şeker Pancarı, Balık Aroması, Vitaminler ve Mineraller, Somon Yağı, Ksilo-Oligosakkarit, Bira Mayası, Tuz, Yucca Schidigera, Koruyucular - Antioksidanlar.
Mineraller: Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Demir, Selenyum.
Vitaminler: Vitamin A, Vitamin D, Vitamin E, Vitamin C, Vitamin B1 - B2 - B3 (Niasin) - B6 - B12 - B7 (Biotin) - B9 (Folik Asit), Vitamin K, Kolin, Kalsiyum Pantotenat.

neclafatma

pawpaw
İçindekiler :

Hidrolize somon proteini, balık unu, pirinç, mısır, mısır glüteni, buğday, tavuk yağı, balık yağı, vitaminler ve mineraller.

Analitik Bileşenler

Nem %8, Protein %30, Yağ Oranı %12, Ham Kül %7, Ham selüloz %3, Kalsiyum %2, Fosfor %1, Sodyum 0,5

İlaveler

Vitamin A(E672) 12.500 IU/kg, Vitamin D(E671) 1000 IU/kg, Vitamin E (3a700) 80 mg/kg, Vitamin C (E301) 120

bihtercik

kedime 2 aylıktan 8 aylığa gelene kadar o mamayı kullandım.
gelişimine etkisi iyi yöndeydi ama içeriği çok da iyi değildi
şuan nd kullanıyoruz

iameceevans

Matisse deneyebilirsiniz ucuz mamalardan en iyisi bence