Çene Kırığı Mıdır?

eylemcaliskan

Öncelikle herkese iyi akşamlar. Anlatılanlara göre çocuklar top oynarken top kedinin yüzüne isabet etmiş. Ağzının bir tarafı şişmiş ve tek dişi dışarda duruyor. Yarın veterinere gideceğim ama şu anlık en azından merakımı gidermek amacıyla fikir almak istedim. Salam ve yaş mama verdim, yemesinde sıkıntı yok. Çenesi şişlikten mi orantısız duruyor yoksa kaymış veya kırılmış mı diye endişeleniyorum. Fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

7 CEVAP

Latife

Kırık mi degil mi anlaşılmaz ki bu resimlerde siz onu yarın ilk iş veterinere götürün . Çok geçmiş olsun şimdiden lütfen ihmal etmeyin

eylemcaliskan

Veterinere gittim, kırıkmış maalesef. Ameliyata alınacak. Teşekkür ederim

Sahsimuhterem

Kedinin öncesini bilmiyorsanız doğuştan gelen bir anomalide olabilir bu durumda bir şey yapılmaz,bir sıkıntı olmadan yaşamına devam eder.Çünkü benimde böyle bir kedim vardı sorunsuz yaşıyordu sadece mama yerken çok dökerdi.

Sahsimuhterem

geçmiş olsun çok üzücü ...

Latife

İçim acıdı ya çok geçmiş olsun ne yaptınız diye soracaktım yorumunuzu gördüm umarım en kısa zaman da iyi olur çok çok geçmiş olsun

eylemcaliskan

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim

eylemcaliskan

Gözüme uyku girmiyor nesi var diye düşünmekten. Yarın sabahtan veterinerdeyim, iyileşecek inşallah