Üç Renkli Kedilerin Cinsi Nedir?

FYK15

Sahiplendirmek istediğim kedinin cinsini bilmediğim için öğrenmak adına buradan soruyorum.
Admin’e not: sahiplendirme alanında kedi cinslerini belirtmişsinin ancak sahiplendirmek istediğimiz canlar sokaktan olduğunda malesef cinslerini bilemiyoruz. Cins isimlerinin ynına resimlerini de koyaraanız seçim yapmamız daha kolay olacaktır. Teşekkürler.

5 CEVAP

Sahsimuhterem

Renklerin ismi başka cinslerin ismi başka konu üç renkli iran kediside var sokak kediside.

Uc renkli calico oluyo

Alicveben

Colico benimkide ayni

minnossever1

o da tekir kedi sanırım

Selma_

3 renkli britishde var iranda . Renk konusu değilde bu durumda yüz yapısı daha önemli