Ankara Yardım Çağrısı

minnossever1

Bizim sitenin bahçesine yavru kedi bırakılmış.arabaların altından yakalanmamış. en sonunda araba kaputunda 10 km yol gitmiş ,arabadan kaçınca zor bela yakalanmış. boş bir daireye koymuşlar. benim sonradan haberim oldu olanlardan.gittim baktım.belki mama su verince, sürekli gidince alışır yuvalanır dedim ama iki haftayı geçti hala aynı.hiç ilerleme yok. insana alışmadan yuva aranamıyor ona. biraz ev ortamında kalması ve insanlara alışması için geçici yuvaya ihtiyacı var. ve işin kötü tarafı haftasonu epey uğraşmamıza rağmen elimize alamadık.sürekli saklanıp tısladı. bu kediyi oradan alıp geçici yuva olacak onu rehabilite edecek birileri çıkar mı..çaresiz kaldım artık. koca sitede benden başka kimsenin umurunda değil hayvan. üstüne bu kediyi atın buradan demelerinden korkuyorum. ben de sürekli evde olmuyorum.haftasonları vs şehirdışında oluyorum,gündüzleri zaten yokum. Ankaradan yardımcı olacak bir hayvansever çıkar mı. uysallaşırsa bir an önce ömürluk yuvasına da kavuşur..o boş dairede nereye kadar durabilir bilmiyorum :(

27 CEVAP

minnossever1

Eymen bey telefonda görüşebilir miyiz, sizi de bilgilendireceğim elif hanım duruma göre sağolun

Eymentalay

@minnossever1 mesajınıza bakar mısınız numaramı yazdım ordan arayabilirsiniz

Elifmuzeyyen

Ankaradan olumlu bir yanit gelmedi malesef kisinin esi ağır derecede temizlik hastasiymis obsesif herhalde. O nedenle olumsuz..

minnossever1

sağolun elif hanım,üzüldüm...bu akşam eymen beyi arayacağım.ilanlar instagramda paylasıldı mı acaba sayfalar tarafından

minnossever1

tamam.sağolun.inşallah çıkar

minnossever1

kimse çıkmıyor :(

Elifmuzeyyen

Rica ederim sansi bol olsun inşallah cikar

Elifmuzeyyen

@Eymentalay @minnossever1 detayları görüşün isterseniz. Olumlu olursa instagramdan nakil için destek talebinde bulunalım. Ankaradan istanbula gidecek bir kişi varsa ricada bulunalım

Elifmuzeyyen

@minnossever1 yakalarsaniz şahane olur. Kedi için bir box varsa icine biraz yas mama koysaniz o gelince de kapatsaniz. Gelir mi acaba veya bir oyuncak gibi bir şey

Elifmuzeyyen

Durumu bildirirseniz ilani pasife donusturelim ki insanlar bos yere sizi aramasin

Elifmuzeyyen

Evet paylasilmaya başlandı çok fazla attim hepsi baslamadi henuz ama paylaşanlar oldu

minnossever1

güncel