Dişi Kedim İçin Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Catlovers35

Merhaba arkadaşlar.. Haftaya kızım masalı kısırlaştıracağız. Fakat uygun bir mama bulamadım. Şuan n&d tahılsız kitten kullanıyorum 11 aylık şuan. Nd, profine, sanabelle, hills arasında kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim.

5 CEVAP

Terranova

Bu mamalar arasında tercih N&D olmalı. 2. olarak Profine. Sanabelle ve Hills'i geçiniz.

AliKilinc

Biz kısır kedim için royal canin kullanıyoruz 1-2 yıldır. Gayette memnunuz.

Terranova

Edit: 3. Sanabelle. Hills'i geçiniz. Yanlış yazmışım.

Catlovers35

Yavru dönemde royal canin kullandım fakat aşırı tüy dökümü oldu ve severek yemedi malesef

Catlovers35

Brit care missy önerenlerde olmuş sizce nasıldır?