Gimcat Vs Applaws

Cldkgkcs

Toplu olarak yaş mama alıcam applawsı daha iyi biliyorum ama içeriklerde protein oranı olarak gimcatın yarısına geliyor yani gimcat protein yüzdesi 13iken applawsta 6,7... Bilgili tecrübeli arkadaşlarım bekliyorum şimididen çok teşekkürler :)

2 CEVAP

onurtemiz

Gimcat in her ürünü güzel. Kaliteli bir marka. Daha önce yaş mamasını kullandım ve kedim severek tüketti aynı zaman da petshopçu arkadaşımda kendi kedilerine Gimcat markasından yediriyor sürekli

Castielthecat

Ben yaş mama olarak gimcat shinycat kullanıyorum. İçeriği çok güzel bence. Hem tadını da kedim denedi ve onayladı :3 tavsiye ederim