Kuru Mamaya Alisir Mi

burcuefe

Ben yeni 7 aylik bi kedi sahiplendm ve hic kuru mama vermemisler.ben alsam alistirabilir miyim sizce..basaran var mi :)

2 CEVAP

glhncrn

tabiki onun illaki beğendiği bir tad vardır kuru mamada. ama benim genel gözlemim tavuklusunu çok sevmeleri :) siz alıp koyun önüne illaki tadına bakar ve yer

BENU

HER KEDI MAMAYA ALISIR BEN KEDIMI SOKAKTAN ALDIM SUREKLI EV YEMEGI YIYORDU SONRA VERMEMEYE BASLADIM CUNKU HAYVAN NEYERSE ONA ALISIR SONRA MAMAYA DONDUK TABII.