Kedi Tuvalet Alıskanlığı Değismesi

Lilomiyuv

Arkadaslar merhaba. 8 yasinda erkek kisir bir kedim var. 7 yildir tuvaletini sorunsuz bir sekilde bahceye yapiyor. Ancak son 2 haftadir kakasini bahceye yapmak yerine klozetin arkasina yapiyor. Tuvaletini klozetin arkasina yapmadan 1 ay kadar once eve gecici olarak 4 aylik disi bir kedi geldi pek anlasamadilar ama o surecte tuvalette sikinti olmadi gecici olarak evde kalan kedi ve evde yasayan 3 aile bireyi iki gun arayla evden ayrildilar ben tepkisel olarak kakasini yaptigini dusunuyorum. Daha once basina boyle bi durum gelmis arkadaslar yardim ederse sevinirim nasil bu duruma care bulabiliriz.

2 CEVAP

Alicveben

bence artık bahçede korktuğu bir sey var benimkide aynısını yaptı pikolojiside bozulmuş olabilir

Hilalss

Bahçeden korkuyordur başka kedi falan gelip onu dövmüş olabilir