Yavru Kedi

Sevdakkus

Merhaba,az önce apartmana girerken apartmana bırakılmış yavru kedi gördüm. Sanırım 1 aylık falan ne verebilirim yemesi için?
Ayrıca gözleri kapalı gibi ölmesindrn çok korkuyorum evime alamam çünkü başka krfim var evimde. Kutuya koydum onu vr altına sıcak olsun diyr örtü falan serdim. Nr yapmayalıyım başka fikir verir misiniz

4 CEVAP

Kedi maması, laktozsuz süt, makarna, salam, sosis,sucuk, haşlanmış patates verebilirsiniz.

Ve kutunun sıcak olması için sıcak su torbası koyabilirsiniz ama sakın direk yanına koymayın. Kutuya ilk sıcak su torbasını koyun sonra üstüne örtü serin çünkü patlarsa yanar kedi. İşte yanına bir kap yemek bir kap su koyun. Durumunuda kontrol edin iyi mi kötü mü diye. Gül gibi geçinip gidersiniz :)

TarcinBey

Kapalı gibi derken. İltihap vs bir sorunu varsa şehrinizdeki belediye veterinerini arayabilirsiniz gelip alırlar. Ciğer haşlayıp verebilirsiniz, salam ve kasar verebilirsiniz ama en çok yaş mama sever bence

Ama hep yaş mama yerse ishal olur