Kisirlastirma Sonrasi Yurumek İstemiyor

Gizmojoe

6 gun once oglumu kisirlastirdim o gunden beri yurumek istemiyor surekli oturuyor tuvaletini 36 saat yapmiyor.biz alip pede koyuyoruz oylece kaliyor heykel gibi.sorun ne olabilir.ACILL

4 CEVAP

Sahsimuhterem

Canı acıyor sanıyorum;Kontrollerini ihmal etmeyin mutlaka götürün.

Cldkgkcs

6 gün geçtiyse biraz iyileşmesi gerekiyor sanki.. 6 gündür vet. Görmediyse hiç kesinlikle bir gidin o kadar tuvaletini dahi tutması normal değil

Gizmojoe

Veteriner psikolojik diyor.yanlis dikis fln olma ihtimali var mi ya da ne olabilir en kotu

Cldkgkcs

Farklı bir veterinere danışmanızda fayda var bence