Kediden Anlarim Diyenler Bakabilirmi

Zeus1616

Arkadaslar uzunca bi yazi olacak ama mazur gorun Akvaryum kurmak icin balık ve malzemeler almaya gittiğimiz petshopta tesadufen cok kucuk yavru bi kediyi kizim gördü Aglamaya basladi Ölür burda diye Pis diski icinde bi kafesteydi O kadar zayif ve bakimsizdi ki o cani orda bırakamadik Posetteki balik ve esyalari oldugu gibi biraktik ve o yavruyu ordan kurtardik ilk fotograf aldığımız gün çekildi Bize 2 aylik dendi Kardesleri fazla oldugu icin fazla beslenememis zayif kalmis dedi, veterinere aşı icin gittik ve veteriner bize en fazla 25 gunluk bu yavru Erken kesmisler sütten dedi Simdi soruyorum İlk fotograf Aldigimiz günkü fotografi

Su an zeus kac aylik tam bilmiyorum Son fotograf simdiki hali Veterinere gore su an 2.5 aylik
Satan kisiye göre 4.5 aylik
Benim yavrum kac aylik bilgilerinize güveniyorum

16 CEVAP

Zeus1616

Öyle arada kaldım bende Ben kediden hic anlamazdim sizin sayenizde cok sey ogrendim su kısa zamanda Yorumlariniz benim icin cok onemli Doktor gözü farklı ama yillarca bu canlarla yasamak farkli bişey Tecrube herzaman iyidir Tesekkur ediyorum hepinize