Acil Bakar Mısınız

Sevdakkus

Merhaba,az önce apartmana girerken apartmana bırakılmış yavru kedi gördüm. Sanırım 1 aylık falan ne verebilirim yemesi için?
Ayrıca gözleri kapalı gibi ölmesindrn çok korkuyorum evime alamam çünkü başka krfim var evimde. Kutuya koydum onu vr altına sıcak olsun diyr örtü falan serdim. Nr yapmayalıyım başka fikir verir misiniz

1 CEVAP

Zynpkck

Gözleri kapalıysa 1 aylıktan küçüktür evinize almayı deneyin en azından sürekli gözlemliyebileceğiniz bir yere kullanmadığınız bi odaya filan kedinizin giremiyeceği bir yere bakımına gelcek olursak müsaitseniz petshopa gidip süt tozu alın onu içirin altına sıcak su torbosı koyun yemeğini yedirdikten sonrada tuvaletini yaptırın nemli bi pamukla orasını ovarak yaptırabilirsiniz eğer bakamıcaksanızda sahiplendirme platformlarına yazın lütfen yoksa yaşayamaz süt anne bulmaya çalışabilirsiniz