Dikiş Yerini Cok Yalıyor

nagihan98

Kedimi kısırlaştırdıktan sonra dikiş yerini yakıyor bş sıkıntı olur mu ne yapmalıyım. Sanırım asıl maksadı mavi olan şeyi çıkarmak

5 CEVAP

Emre95

Dikiş yerinde çok hafif ağrı kaşıntı olabilir benim kedimde yarasını çok yalıyordu ama yalamasının iyi olduğunu yeni doku oluşturduğunu söyledi veterinerim ama dikkat edin dikiş iplerini sökmesin kedicik

Zynpkck

Dikişlerine zarar vermedikten sonra bi sorun olmaz fakat yinede dikkatli olun yaladıktan sonra bakın dikişlerine

Friolero

Elizabeth yakalığı takmadılar mı ki

nagihan98

takmadılar çok uğraşırsa dediler

nagihan98

teşekkürler