Kedimin Tuvalet Problemi

Misa88

Kedim scottish fold, 2 yaşında bir dişi, geldiğinden beri yorganlara işemek gibi bir huyu var ve neden olduğunu çözemedim. Yazin sorun olmuyor ama kışları yorgan çıkarttığımızda bu problemle karşılaşıyorum. Sanki yorgani kum zannediyor. 6 ay önce kısırlaştırdım, psikolojik bir sorunu da yok. Annem artık kizmaya basladi. Bunu nasıl engelleyebilirim?

1 CEVAP

Alicveben

kum kabını göremiyor olabilir benim kedimde 1 kere aynısını yaptı kum 8 cm kadar olmalı kazamadığından olabılır kum kabına daha fazla kum koyun olamassa cinsinden dolayı dicem ama hic bır kedinin cinsinden dolayı farklı bir davranışta bulundugnu görmedim daha fazla kum koyuncada olmassa bır veterinerle gorusun derim