Mama Çaresizliği

Tugbatesla

1 yaşında yeni kısır chincilla erkek kedim var en uygun mamayı bir türlü bulamıyorum fiyat konusunda sıkıntım yok yeter ki sağlıklı güzel besleyen tüylerine saglıgına iyi gelecek bir mama olsun ama her markaya bir olumsuz yorum var sizce hangi marka mamaya başlamalıyım

13 CEVAP

srplzngl

Bütçe sıkıntı değilse Raw For Us’a bakabilirsiniz, hiçbir kuru mamanın gerçekten iyi olduğuna inanmıyorum ben. Yurt dışında yaşıyor olmasaydım ilk tercih edeceğim marka kesinlikle bu olurdu, instagramdan takip ederseniz ne kadar güvenilir olduklarını görürsünüz.

srplzngl

Kuru mamanın özellikle erkek ve kısır kediler için yeterli olmadığına inanıyorum.

Feronia

Raw For Us Türk markası.

Feronia

Bence kendiniz yapın.

Tugbatesla

Çalışıyorum oldukça yoğunum eşimde çalışıyor beslenmesi konusunda çok endişeliyim madem kendim hazırlayamıyorum bari maması iyi marka olsun fikrindeyim

Tugbatesla

Başka önereceğiniz bir marka var mı kedi sahibi olma konusunda yeniyim

Sydnr01

Bende aynı sorundan muzdaribim şuanlık nd kullanıyorum bir zararını görmedik

CansuKIRLI

Merhaba, en iyi marka Acana ve Orijen. Fiyatlarından da anlayabilirsiniz. Kanada'nın özel mutfaklarında üretilip geliyor. Ben Orijen her zaman her yerde bulamıyorum ancak Acana'yı severek yediği için Acana tercih ediyorum. Bunlara bakmanızı tavsiye ederim.

Gul36

@Feronia , Raw For Us hakkındaki fikirlerini alabilir miyim? Bizim de son zamanlarda gündemimizdeydi de.

guineapigela

ND kullaniyorum ben nd nin haricinde PROPLAN da kullanabilirisiniz

Acana ve Orijen ülkemizde bulunan bence en iyi kuru mamalar. Bende kedimi Acana ile besliyorum ve bayılarak yiyor. Ancak sürekli kuru mama verme taraftarıda değilim arada çiğ besleme de yapıyorum. Ama zamanınız yoksa “Raw for us” gerçekten iyi bir başlangıç yaptı. Sitesini incelemenizi tavsiye ederim İstanbul da iseniz çiğ donuk ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Şehir dışına kuru mama gönderimide yapıyorlar.

Birde lütfen proplan, royal chanin, hills gibi mamalarla uğraşmayın. İçeriklerine baktığınızda zaten ne kadar gereksiz olduklarını anlayacaksınız.

dorukhanalev

Bütçe problemi yoksa orijen fit & trim kullanın derim. Kuru mama da benim için 1. orijen 2. acana 3. n&d ha kediniz beğenir beğenmez dokunur dokunmaz orası karakteristiktir.