Ne Olacak Şilaya?

guineapigela

Merhabalar buaralar bir kopek sahiplendim DOGO ARGENTINO (cinslere hic takilmam arkadasim yuva aradigini soyleyince hemen aldim zaten 2. Kopegi istiyor ve dusunuyordum.) ancak yasak oldugu ve hicbisekilde beslemenin mumkun olmadigini soylediler alacaklarini veya lara yuklu bir para cezasi vereveklerini soylediler.PARA onemli degil ama şilayi alirlarsa benden coook uzulurum.. Yasak mi karnesi var herseyi var yinede sorun olurmu

7 CEVAP

Sydnr01

Yasak olduğunu duymuştum fakat pitbul vs de yasak deniliyor sanmıyorum birşey olucağını canavar değil ya buda bi can ne olmuş bakılsa iyi yetiştirildiği sürece

guineapigela

Duzeltme::Suan bi sorun olmayacagini buyuyunce ne olacagini sormustum

Elifmuzeyyen

Yasak diyorlar da sahiplendirme platformlarinda bu canlar iyi insanlara sahiplendiriliyor ve çok detayli araştırıp o kişilere veriyorlar. Siz zaten bu hayvani kötü yetistirmeyeceksiniz ki neden yasak olsun. Dovusturup bundan para kazanmaya çalışanlar için geçerli bence o. Ne kadar masum çok da tatliymis maşallah

Elifmuzeyyen

Çevrenizde kotu niyetleri insanlar olabilir onun icin kopeginizin cinsini cok fazla soylemeyin. Sikayet ederler calmaya calisirlar vs vs. Kotuler aramizda malesef dikkat edin disari falan çıkartmayın zaten suan cok küçük

Elifmuzeyyen

Bu arada aklima simdi geldi bizim alt mahallede var dogo buyuk cok tatli. Yani sinirli biraz birisi bahcelerine girince hemen havliyor falan ama bakiyorlar yani bahcede. Yasak olsa bakamazlar. Kac senedir de var yani uzun ömürlü olsun inşallah

guineapigela

Cevaplar icin tessekurler

guineapigela

Buarada benden alabileceklerini soyleyenler arkadaslar ve yakin cevrem